Vet Republic veteriner kliniğine hoşgeldiniz.

Nişantaşında yer alan kliniğimiz çok değerli hasta sahiplerimiz ve onların değerli evcil dostlarına 4 yıldır profesyonel hizmet vermektir.

Profesyonel veteriner hekim ve veteriner teknikeri ekibimizin hepsi evcil hayvan sahibi ve hayvanseverdir, bu nedenle evcil hayvanınız hasta olduğunda bunun ne kadar stresli ve üzücü olabileceğini anlıyorlar.

Ekibimizin her bir üyesi, kararlı yaklaşımları ve olağanüstü becerileri nedeniyle değil, aynı zamanda şefkatleri için de seçilmiştir. Takım çalışmasının gücüne inanıyoruz, takımımızın her üyesi birlikte çalışmaya motive ve kararlıdır. Ek olarak ekibimize eğitimi teşvik ediyoruz, her ekip üyesinin tam potansiyelde katkıda bulunabileceği bir çalışma ortamı yaratmaya çalışıyoruz.

Hasta sahipleri ve personelimize saygı duyar ve değer veririz ve onlara adalet, dürüstlük ve profesyonellik ile davranır. Bize davranılmasını istediğimiz gibi davranırız.

Önemsiyoruz ve bunu söylemekten korkmuyoruz!

Hasta sahiplerimiz ve evcil dostlarına mümkün olan en iyi bakımı ve hizmeti sağlayabilmek için en yeni ekipman ve tesislere yatırım yapıyoruz. Kliniğimiz herkes düşünülerek tasarlanmış olup evcil dostlarımızın hak ettikleri ambiyansa sahiptir.

Neden Vet Republic

Modern Klinik

Hayvanlarımız için en son teknolojileri ve tıbbi ekipmanları kullanıyoruz. Bu sayede, mükemmel bir hizmet sunabiliyoruz ve hayvanlarımızın iyiliği için elimizden geleni yapabiliyoruz.

Uzman Ekip

Doktorlarımız gerçekten deneyimli ve hayvan sağlığı konusunda uzman. Biz her zaman hayvanlarımızın iyiliği için elimizden geleni yapıyoruz.

Acil Servis

Evcil hayvanınız hastalanırsa veya bir yaralanır ise, özellikle rutin klinik çalışma saatleri dışındaysa, profesyonel yardımın elinizin altında olduğunu bildirmek isteriz.

Nişantaşında yer alan kliniğimiz çok değerli hasta sahiplerimiz ve onların değerli evcil dostlarına 4 yıldır profesyonel hizmet vermektir.

Bize Ulaşın

E-Bülten

Copyright © 2023. Monucube