VETERİNER

Uğur Selin ÇELİKTEN

Öğrenciyken mesleki sertifikalarını almaya başlayan Uğur Selin Çelikten 2016 yılı İstanbul Cerrahpaşa Üniversitesi’nden mezun olduktan 1 ay sonra Ataköy Veteriner Polikliniğinde işe başladı. 4 yıl çalıştıktan sonra 2019 da kendi şirketini kurup Nişantaşı’nda kendi kliniğini açtı. En doğru yatırım kendine ve işine yaptığın yatırımdır ideolojisiyle meslek hayatı boyunca da sertifika programlarına katılıp kendini geliştirmeye odaklandı kliniğe cihaz yatırımları yaparak yüksek teknolojide hizmet sunan bir klinik geliştirdi. Şimdilerde yurtdışı eğitimlerine odaklanmış oradaki teknik ve yenilikleri kendi klinisyenliğinde kullanıyor. Rutin klinik işlemler dışında Maxillofacial cerrahiye de ilgi duyan Uğur Selin Çelikten bu alanda da kliniğe cihaz yatırımları yapmış ve bu alanda da çalışmalar yapıyor. Bambi adında yaratık bir köpeği, Bambam adında herkesin maskotu bir gün biri çalacak diye korktuğu kapı açma becerisine sahip bir kedisi var. Sokak köpeklerini çok seviyor onları eşsiz buluyor.

Sertifikalar:
-European School for Advanced Veterinary Studies cource Soft Tissue Surgery I. Cource is recognized by the ATF – Akademie für Tierærztliche Fortbildung (Akademy of Veterinary Continuing Education in Germany of the Bundestierærztekammer (Federal Chamber of Veterinary Surgeons) Berlin

-Cc. Cyril and Methodius University in Skopje Extramural Summer Clinical Training at the Faculty of Veterinary medicine

-14th International Continuing Education Congress Turkish Small Animal Veterinary Association

-15th International Continuing Education Congress Turkish Small Animal Veterinary Association

-13th International Veterinary medicine students Scientific Researc Congress

-14th International Veterinary Medicine Scientific Research Congress

Hill’s Beslenme – Bağırsak Mikrobiyotası Etkileşimi ve Hastalıklarla etkileşimi

-Hill’s Beslenme ve Nutrisyon

-Camp4vet Endokrinoloji, Nöroloji, Dermotoloji eğitimi

-KHVHD Yıl Sonu buluşması

-Psikiyatri Seyahatnamesi

-Modern Ağrı Semineri

-Turkish Small Animals Veterinary Association Chronic Diarrhea in Cats and Dogs

-Kedi ve köpeklerde dermatolojik Rahatsızlıklar ve bu rahatsızlıklarda beslenmenin önemi

-Klivet Dental Radyografi webinar serisi

VETERİNER

Güllü Buse YAŞAR

Daha çok haftasonları ekibimize dahil olan buse bir kedici! Acil hastaların müdahalesi, tahliller, tedavileri uygulama gibi klinik işlemleri yapıyor
VETERİNER

Nurdeniz KARAKUŞ

İstanbul üniversitesi -Cerrapaşa veteriner fakültesine 2017 yılında girdim. 1. Sınıfa başladığımdan beri hep klinik ortamındayım ve her zaman daha çok şey öğrenmek istedim. 2022 yılının Şubat ayında Vet Republic ekibine katıldım. Kliniğe girdiğim günden beri hem kendi gelişimim de ilerleme oldu hemde kliniğimizin ilerlemesine şahit oldum ve ilerlemesine elimden geldiğince katkıda bulunmaya çalışıyorum. İntörn hekim olarak görev alıyorum. Daha çok gece nöbetlerinde yer aldığım için acil hastalarla ilgileniyorum. Hasta sahiplerimiz tarafından ‘uzun kız’ olarak bilinirim.
LABORANT VETERİNER TEKNİKERİ

Senem Elmas

Senem Vet Republic Veteriner Kliniğinde Veteriner Teknikeri olarak çalışıyor. Hasta karşılama,hastaları tutma, kan tahlili ve yatar hasta bakımı, laboratuvar işlemleri yapıyor. Voleybol ve masa tenisi oynamayı seviyor. Pet hayvanları dışında keçileri çok sever.

Nişantaşında yer alan kliniğimiz çok değerli hasta sahiplerimiz ve onların değerli evcil dostlarına 4 yıldır profesyonel hizmet vermektir.

Bize Ulaşın

E-Bülten

Copyright © 2023. Monucube